Завідувач кафедри Тетяна Вітенько пройшла стажування в Шмалькальденському університеті прикладних наук

Завідувач кафедри Кафедри обладнання харчових технологій ТНТУ, доктор технічних наук, професор, проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Тетяна Миколаївна пройшла двомісячне стажування (з 14 жовтня по 18 грудня 2021 року) в Шмалькальденському університеті прикладних наук, м. Шмалькальден, Німеччина.
Стажування відбувалось в рамках проєкту DAAD «HAW International» та охоплювало такі аспекти:
▪️Викладання повного курсу «Термодинаміка» для студентів факультету машинобудування в Університеті прикладних наук Шмалькальден (навчальне навантаження становило 90 аудиторних годин).
▪️Ознайомлення з організацією навчального процесу та програмою підготовки студентів факультету машинобудування в Університеті прикладних наук Шмалькальден.
▪️Вивчення досвіду щодо інтернаціоналізації навчального процесу та можливостей навчання іноземних студентів.
▪️Запозичення досвіду роботи з інноваційних технологій, науково-методичного та інформаційного забезпечення навчального процесу в галузі механіки та машинобудування.
▪️Наукова та проєктна співпраця.
▪️Обмін досвідом з міжнародним офісом.
▪️Участь у Міжнародному тижні інженерії.
В рамках спільної роботи були визначені перспективні напрямки співпраці та тематики освітньо-наукових проєктів в галузі інженерії і машинобудування.