Наші студенти успішно представили ТНТУ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв»
16-17 травня 2019 р. на базі Таврійського державного агротехнологічного університеті імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Обладнання переробних і харчових виробництв”. Для визначення найкращих в Мелітополі зібралися більше ніж 100 переможці І етапу олімпіади, який проводився у закладах вищої освіти.
Наш університет на олімпіаді представляли студенти групи МО-41 Худик Олег та Конюкевич В‘ячеслав на чолі із доцентом кафедри обладнання харчових технологій Лясотою Оксаною Михайлівною.
Учасники змагались у застосуванні здобутих у процесі навчання знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх фахівців зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв».
Завдання Олімпіади включали проведення трьох турів:
- виконання письмового завдання на знання теоретичних основ профілюючих дисциплін;
- виконання комп’ютерних тестових завдань зі спеціальності;
- креслярсько-графічна частина – виконання робочого креслення деталі з використанням комп’ютерного програмного забезпечення.
За результатами змагань Худик Олег нагороджений Дипломом ІІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Обладнання переробних і харчових виробництв”. Конюкевич В‘ячеслав відзначений грамотою за високі результати при індивідуальному тестуванні.
Традиційно в рамках Олімпіади був проведений конкурс на кращі бакалаврські дипломні проекти та магістерські роботи. Магістерська робота випускниці кафедри обладнання харчових технологій Романець Надії (керівник – завідувач кафедри обладнання харчових технологій, д.т.н., проф. Вітенько Т.М.) відзначена дипломом ІІІ ступеня в номінації «Краща магістерська дипломна робота наукового спрямування»
2015
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Losovsky740-727x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Chetverikova740-722x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Horodysky740-716x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Homyak740-723x1024.jpg)
2014
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Horodysky2014_740-729x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Ostapchuk_2014_740-721x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Mazuranchyk2014_740-729x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Tsapyak2014_740-727x1024.jpg)
2013
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Kominko740-723x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Zapyak_2_740-732x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Zapyak740.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Bazar740-728x1024.jpg)
2012
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/ZapyakO740-728x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Shpyra740-727x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/KominkoV740-711x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Zuzyak740-712x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Voytkiv740-725x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Prozyk740-729x1024.jpg)
2011
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Kochmar740-732x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/Humenna740-724x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/KominkoVS740-729x1024.jpg)
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/KozyubkaV740-731x1024.jpg)