Міжнародна співпраця

Аспіранти спеціальності “Галузеве машинобудування” долучаються до міжнародного проєкту!
Завідувач кафедри Тетяна Вітенько взяла участь у International Engineering Week (Міжнародний Тиждень Інженерії)
В рамках програми Еразмус+ на кафедрі прочитав лекції декан факультету машинобудування Університету прикладних наук Шмалькальден професор Роберт Пітч
Завідувач кафедри Тетяна Вітенько пройшла стажування в Шмалькальденському університеті прикладних наук
Доцент кафедри Віктор Ворощук взяв участь у Global Faculty Week 2019
Доцент кафедри Олег Кравець прочитав лекції у Каунаському технологічному університеті
На кафедрі прочитав лекції професор Денафас Гінтарас (Каунаський технологічний університет, Литва)
Доцент кафедри Пилипець О.М. пройшла стажування в Каунаському технологічному університеті (м. Каунас, Литва) на факультеті хімічних технологій в рамках програми Erasmus+.