Лекція на виробництві
Здобувачі вищої освіти факультету інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ відвідали товариство з обмеженою відповідальністю Ремонтно-механічний завод «Обрій» (м. Тернопіль).
Підприємство має виробничі, офісні та складські приміщення, парк верстатів для механічної обробки деталей, ковальсько-пресове обладнання, лабораторію контрольно-вимірювальних приладів та апаратури, автотранспортний парк і відноситься до підприємств малого бізнесу загальною чисельністю працівників до 50 чоловік. ТОВ «РМЗ “Обрій» спеціалізується на виготовленні готових металевих виробів, ремонті та технічному обслуговуванні контрольно-вимірювальних приладів, монтажних та сервісних роботах у сфері енергозбереження.
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/2.png)
Здобувачі вищої освіти прослухали лекцію директора ТОВ “РМЗ “Обрій” Шніцара В. Я. на тему: “Основні напрямки розвитку технологій термічної обробки металевих виробів в галузевому машинобудуванні”.
Після лекції здобувачі ознайомились з виробництвом та особливостями термічної обробки металевих виробів на підприємстві.
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1.jpg)
Декан факультету машинобудування Університету прикладних наук Шмалькальден професор Роберт Пітч прочитав лекції для здобувачів освітньої програми Галузеве машинобудування
Продовжується співпраця кафедри обладнання харчових технологій ТНТУ із закордонними партнерами
18-19 вересня 2019 нашу кафедру відвідав декан факультету машинобудування Університету прикладних наук Шмалькальден (Німеччина) професор Роберт Пітч. Візит відбувся в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+.
Професор прочитав лекції з дисципліни «Холодильна техніка» для магістрантів спеціалізації «Обладнання переробних та харчових виробництв».
![](http://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20190918_140449.jpg)
![](http://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20190918_121502.jpg)
На кафедрі прочитав лекції професор з Каунаського технологічного університету Денафас Гінтарас
Кафедру відвідав професор з Каунаського технологічного університету Денафас Гінтарас (Литва). Професор Гінтарас прочитав лекції та взяв участь у круглому столі з обговорення проблеми переробки відходів.
![](https://ho.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/л7-1-1024x602.jpg)