Залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків та викладачів закладів-партнерів

Лекція на виробництві

Здобувачі вищої освіти факультету інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ відвідали товариство з обмеженою відповідальністю Ремонтно-механічний завод «Обрій» (м. Тернопіль).
Підприємство має виробничі, офісні та складські приміщення, парк верстатів для механічної обробки деталей, ковальсько-пресове обладнання, лабораторію контрольно-вимірювальних приладів та апаратури, автотранспортний парк і відноситься до підприємств малого бізнесу загальною чисельністю працівників до 50 чоловік. ТОВ «РМЗ “Обрій» спеціалізується на виготовленні готових металевих виробів, ремонті та технічному обслуговуванні контрольно-вимірювальних приладів, монтажних та сервісних роботах у сфері енергозбереження.

Здобувачі вищої освіти прослухали лекцію директора ТОВ “РМЗ “Обрій” Шніцара В. Я. на тему: “Основні напрямки розвитку технологій термічної обробки металевих виробів в галузевому машинобудуванні”.
Після лекції здобувачі ознайомились з виробництвом та особливостями термічної обробки металевих виробів на підприємстві.

Декан факультету машинобудування Університету прикладних наук Шмалькальден професор Роберт Пітч прочитав лекції для здобувачів освітньої програми Галузеве машинобудування

Продовжується співпраця кафедри обладнання харчових технологій ТНТУ із закордонними партнерами
18-19 вересня 2019 нашу кафедру відвідав декан факультету машинобудування Університету прикладних наук Шмалькальден (Німеччина) професор Роберт Пітч. Візит відбувся в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+.
Професор прочитав лекції з дисципліни «Холодильна техніка» для магістрантів спеціалізації «Обладнання переробних та харчових виробництв».

На кафедрі прочитав лекції професор з Каунаського технологічного університету Денафас Гінтарас

Кафедру відвідав професор з Каунаського технологічного університету Денафас Гінтарас (Литва). Професор Гінтарас прочитав лекції та взяв участь у круглому столі з обговорення проблеми переробки відходів.