Співпраця з Лодзінською політехнікою

У листопаді 2014 року в Лодзінській політехніці відбулося укладання угоди з ТНТУ ім. Івана Пулюя про співпрацю.

Політехніка Лодзі – один із провідних вищих навчальних закладів Польщі. Сьогодні в університеті діють 9 факультетів, понад 20 тисяч студентів опановують 120 різноманітних спеціальностей. Університет активно співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами Євросоюзу

Документ передбачає щорічний обмін студентами, читання спецкурсів викладачами обох університетів, стажування аспірантів і докторантів, проведення спільних наукових конференцій та симпозіумів, підготовку спільних проектів для фінансування через національні і міжнародні фонди тощо. Детальна інформація щодо діяльності політехніки в Лодзі подана в презентації.