Співпраця з Опольською політехнікою

У червні 2014 року офіційна делегація ТНТУ з робочим візитом відвідала Опольську Політехніку в м. Ополє, Польща. Під час візиту було започатковано спільну програму академічної мобільності та обміну студентами, а з 2015-2016 навчального року планується розпочати програму двох дипломів за спеціальністю “Обладнання переробних і харчових виробництв”.

В липні 2014 року група студентів, що перебувала на виробничій практиці у компанії “Устронянка”, відвідала Опольську Політехніку в м. Ополє, Польща. Візит тернопільських студентів-політехніків до колег з Ополє відбувся на запрошення Опольської Політехніки, відповідно до укладеного протоколу про наміри. За сприяння департаменту міжнародного співробітництва польського вишу студенти познайомились з роботою лабораторій факультету машинобудування, інженерно-будівельного факультету та факультету фізичної культури. Наприкінці зустрічі студенти у дружній та невимушеній атмосфері поділилися враженнями від візиту та спробували справжній китайський чай в Інституті Конфуція при Опольскій Політехніці.